Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Video lojë Pharaonic Deluxe Edition (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
220999
EAN:
8718591184444
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16+
Lansuar:
6. 11. 2017
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 
Ju kurseni : 2.00   (7%)
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Loja ofron një botë të sofistikuar të Egjiptit të lashtë plot me kurthe dhe armiq. Me kalimin e kohës do të gjeni shumë karaktere interesante, detyra, dhjetra armë dhe magji. Falë gjithë kësaj, gradualisht do të ktheni memorien tuaj dhe do të mësoni të vërtetën e kërkuar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8718591184444
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16+
Lansuar:
6. 11. 2017
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion, Platform, RPG
Platforma:
XONE
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht
Verzion special:

Bashkangjitja Video lojë Pharaonic Deluxe Edition (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE