Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Video lojë Road Rage (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
226280
EAN:
8142900137454
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
5. 3. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në Ashen, vija ndarëse ndërmjet jetës dhe vdekjes shënjohet shumë hollë. Sikur Ace, anëtarit më të rinjë të klubit të motorçiklistave që kontrollojnë nëntokën kriminale, ti do të synosh të bëhesh lider. Synimet e kësaj jete tashmë janë të përcaktuara qartësisht - fito shumë para dhe vozit me shpejtësi dhe rrezik. Road Rage për Xbox ONE ju ofron 90 misione të ndryshme për t'ju mundësuar të rregulloni karakterin dhe motorçikletën tuaj ashtu siç dëshironi. Pos armëve për të luftuar, kjo video lojë do ju ofroj një eksperiencë të hatashme të një jeteje plot rreziqe.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8142900137454
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
5. 3. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion, Gara
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Maximum Games
Ueb-i i prodhuesit:
Maximumgames.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Video lojë Road Rage (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE