Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Video lojë Rogue Stormers (Xbox ONE) 8718591183768

Kodi i produktit:
221871
EAN:
8718591183768
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Kodi i prodhuesit:
8718591183768
Lansuar:
9. 12. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 
Ju kurseni : 5.00   (14%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një videolojë mjaft interesante për Xbox One që quhet Rouge Stormers. Kjo lojë vjen në dimension 2D dhe po ashtu me grafika të shkëlqyeshme. Në këtë lojë ju do të vraponi dhe do të gjuani armikun që të avancoheni në nivelet më të larta. Po ashtu kjo lojë ju mundëson që ju të luani me shokët tuaj ngaqë ofron opsionin e lojës online dhe mbështet lojën e përbashkët deri në katër persona.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8718591183768
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
16
Kodi i prodhuesit:
8718591183768
Lansuar:
9. 12. 2017
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion, Platform
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Soedesco
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Video lojë Rogue Stormers (Xbox ONE) 8718591183768 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE