Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Video lojë Shenmue I & II (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
236046
EAN:
5055277033225
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
4. 5. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një prej videolojërave më ikonike të konzolës Sega Dreamcast tani është rikthyer për Xbox ONE. Shenmue 1 + 2 ju sjell storjen epike të hakmarrjes në në njtë botë të hapur të pasuruar me konceptet dhe grafikën moderne të videolojërave. Lojën mund ta luani në 2 lloje të kontrollës - origjinale dhe moderne si dhe ju mundëson të ndryshoni rezolucionin sipas dëshirës tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5055277033225
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
4. 5. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
SEGA
Ueb-i i prodhuesit:
Sega-europe.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Bashkangjitja Video lojë Shenmue I & II (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE