Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Video lojë Shining Resonance Refrain - Draconic Launch Edition (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
236048
EAN:
5055277031238
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
4. 5. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 
Ju kurseni : 19.00   (31%)
42.50 € * Përfshirë TVSH-në
31% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Resonance Refarin është rikthyer për Xbox ONE me të gjitha DLC-të origjinale dhe platformën Refrain që ju sjell 2 karaktere të reja me të cilët ju mund të përjetoni aventura të reja. Prandaj mos hezitoni të lironi shpirtin e dragoit përbrenda vetes në këtë lojë të ribërë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5055277031238
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
4. 5. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
SEGA
Ueb-i i prodhuesit:
Sega-europe.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht
Verzion special:

Bashkangjitja Video lojë Shining Resonance Refrain - Draconic Launch Edition (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE