Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Video lojë Sword Art Online: Fatal Bullet (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
227285
EAN:
3391891996242
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
5. 3. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 
Ju kurseni : 8.00   (9%)
81.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bëhu hero në Gun Gale Online nëpërmjet instalacionit të fundit të saj në serinë Sword Art Online të titulluar Fatal Bullet. Futuni brenda një botë të llojllojshme me dizajn unik dhe realistik me mekanizëm të ngjajshëm me filmat fantastiko-shkencor dhe argëtohuni me stile të ndryshme luftimi dhe armë të larmishme që do të mund t'i zgjidhni. Takoni karakteret e novelave, serialeve vizatimore dhe lojërave të mëhershme të cilët janë të mirënjohur në të gjitha platformat. Modifikme të reja vizuale dhe dizajne unike - këto e më shumë në Fatal Bullet për Xbox ONE.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3391891996242
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
5. 3. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion, RPG
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Bandai Namco
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht
Xbox One X Enhanced:

Bashkangjitja Video lojë Sword Art Online: Fatal Bullet (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE