Videolojë Assassin's Creed: Origins (PS4)

64.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38€ në muaj  

224036
I padisponueshëm

Assassin's Creed: Origins na dërgon në fillimet e rregullave të Assassins në Egjiptin e lashtë gjatë preiudhës së Kleopatrës. Me heroin kryesor Bayek ne kemi një Assassin's Creed pak të ndryshëm me një seri ndryshimesh të mëdha në të gjitha drejtimet.

Merrni detyra të panumërta, merrni nivele të reja dhe zhbllokoni aftësitë e zgjeruara. Çdo detyrë është në vetvete një histori e re për t'u eksploruar. Bëni armët tuaja dhe luani në një mënyrë që ju përshtatet më së miri. Një sistem tërësisht i ri luftarak po pret për ju.

Detajet teknike

EAN:
3307216025870
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18+
Lansuar:
11. 10. 2017
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Ubisoft
PS4 Pro Enhanced:
Po
Ueb-i i prodhuesit:
Ubi.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Titra Çeke
Fantastike. Njera prej lojrave me t Mira te Assesinave deri tash
Shkruaj koment

Bashkangjitja Videolojë Assassin's Creed: Origins (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera