Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë My Hero One's Justice 2 (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
277152
Besueshmëria:
100 %
EAN:
3391892007268
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Kodi:
3391892007268

Si të porosisim në Gjirafa50?

71.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Beteja për drejtësi vazhdon në My Hero One's Justice 2, por kësaj radhe beteja po bëhet më e madhe, më e ashpër dhe madje edhe më argëtuese. Të gjithë heronjtë tuaj të preferuar nga seriali i mirënjohur anime kthehen në arenën 3D, ku luftojnë kundër djemve më të mëdhenj në luftën për drejtësi. Luftoni rrugën tuaj drejt fitores në këtë lojë nga Bandai Namco. Heronjtë e Drejtësisë My Hero One janë rikthyer dhe serialet e tyre plotësohen nga personazhe të rinj. Bëni këta personazhe të rinj dhe të vjetër ekipin tuaj të ëndrrave, qofshin ata heronj apo djem të këqij. Tërhiqni matësin tuaj Plus Ultra sa më lart që të jetë e mundur dhe tregoni kombinimet tuaja shkatërruese në praktikë!

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
3391892007268
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Kodi:
3391892007268
Lansuar:
18. 12. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Fushëbetejë
Multiplayer më shumë se një lojëtar:
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Bandai Namco
Vendndodhja dhe gjuha:
Anglisht

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE