Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Videolojë The Sims 4 (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
221001
EAN:
5030933122413
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
27. 10. 2017
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
71.50 
Ju kurseni : 17.00   (24%)
54.50 € * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Merrni kontrollin: krijoni dhe kontrolloni karakteret në një botë virtuale ku nuk zbatohen rregulla. Shfaqni kreativitetin tuaj dhe jepni secilit Sim një sy dhe personalitet unik, dhe një jetë të përsosur. Zhvilloni marrëdhëniet e simeve tuaj, ndihmoni ata me karrierën e tyre dhe eksploroni botën e re të gjallë

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5030933122413
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lansuar:
27. 10. 2017
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Simulator
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Electronic Arts
Ueb-i i prodhuesit:
Ea.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Titra Çeke

Bashkangjitja Videolojë The Sims 4 (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE