Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Videolojë Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint (PS4)

Kodi i produktit:
260844
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18+
Lansuar:
19. 5. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint për PS4 është videolojë ushtarake e krijuar përreth një bote të hapur dhe agresive në të cilën mund të luani vetëm apo deri në 4 lojtarë në konfigurimin "Co-Op". Lojtarët do të mund të explorojnë Aura-n, ishullin misterioz, ku e gjithë teknologjia më e avancuar përplaset me natyrën e egër. Për të luajtur lojën ju duhet lidhje me internet gjatë gjithë kohës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18+
Lansuar:
19. 5. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Ubisoft
PS4 Pro Enhanced:
Ueb-i i prodhuesit:
Ubi.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Titra Çeke

Bashkangjitja Videolojë Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE