Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint (PS4)

Kodi i produktit:
260844
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
19. 5. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion

Si të porosisim në Gjirafa50?

75.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint për PS4 është videolojë ushtarake e krijuar përreth një bote të hapur dhe agresive në të cilën mund të luani vetëm apo deri në 4 lojtarë në konfigurimin "Co-Op". Lojtarët do të mund të explorojnë Aura-n, ishullin misterioz, ku e gjithë teknologjia më e avancuar përplaset me natyrën e egër. Për të luajtur lojën ju duhet lidhje me internet gjatë gjithë kohës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
19. 5. 2019
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Ubisoft
PS4 Pro Enhanced:
Ueb-i i prodhuesit:
Ubi.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Titra Çeke

Bashkangjitja Videolojë Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE