Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojra The Division/Rainbow Six: Siege Double Pack (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
224520
EAN:
3307216028529
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
14. 1. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 
Ju kurseni : 31.00   (45%)
38.50 € * Përfshirë TVSH-në
45% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shpëtojeni qytetin e Nju Jork nga një pandemi shkatërruese si një agjent i Divizionit (The Division). Ose zhytuni në operacione realiste anti-terroriste si një anëtar i Rainbow Six: Siege. Me këtë paketë, ju merrni të dyja lojërat me një çmim të zbritur. Videoloja The Division - Qyteti i Nju Jork u godit nga një pandemi shkatërruese. Ka kaos kudo. Kompania është në rënie për disa ditë pa ushqim dhe ujë. Qeveria aktivizon një njësi të rreptë të agjentëve të vetë-mjaftueshëm, të njohur si Divizioni. Këta agjentë, që jetojnë mes nesh një jetë në dukje të zakonshme, janë në gjendje të veprojnë në mënyrë të pavarur nga komanda nëse gjithçka tjetër dështon. Në luftën për të ruajtur qytetërimin, agjentët do të përballen me komplotin e përmasave gjigante. Videoloja Rainbow Six: Siege - Frymëzuar nga operacionet e vërteta kundër terrorizmit në të gjithë botën, Rainbow Six Siege ofron mundësitë më të pasura akoma për të përdorur mjedisin për të fituar një avantazh për njësinë e tij. Luftimi intenziv i përleshjeve, rreziku vdekjeprurës, taktikat, loja e ekipit dhe tensioni i vazhdueshëm përbëjnë thelbin e përvojës së lojës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3307216028529
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lansuar:
14. 1. 2018
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Ubisoft
Ueb-i i prodhuesit:
Ubi.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Titra Çeke

Bashkangjitja Videolojra The Division/Rainbow Six: Siege Double Pack (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE