Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xham mbrojtës FIXED Full-Cover për Huawei Y6 (2019), e zezë

Kodi i produktit:
261076
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680099573
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
FIXGF-395-BK
Lansuar:
17. 5. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xham mbrojtës shumë i qëndrueshëm me fortësi 9H, i cili i reziston gërvishtjet, plasaritjet dhe ofron mbrojtje të shkëlqyeshme të ekranit të telefonit smart Huawei Y6 (2019). Ofron 100% transparencë dhe ndjeshmëri të lartë të prekjes. Përshtatshmëria e përsosur në celular nuk lë flluska gjatë instalimit, gjë që e bënë shumë të lehtë për përdorim edhe nga një fillestar. Në rast të thyerjes, xhami ndahet në copa të vogla që nuk janë të mprehta, kështu që në asnjë mënyrë të mos e dëmtojnë ekranin.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680099573
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
FIXGF-395-BK
Lansuar:
17. 5. 2019
Prodhuesi:
FIXED
Xham:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE