Xiaomi Pocophone F1 - 64GB, 6GB RAM, i kaltër

Kodi i produktit:
243105
Bluetooth:
Prodhuesi:
Xiaomi
Memorie e brendshme [GB]:
64
Modeli i procesorit:
Snapdragon 845 (4x2.8 GHz/4x1.8 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
465.50
381.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 31.79 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Xiaomi Pocophone F1 është celular me performancë ekskluzivisht të shpejtë që do i plotëson kërkesat edhe të përdoruesve më kërkues. Celulari mban brenda vetes teknologjinë më të fundit dhe vjen me dizajn super të hollë dhe të lehtë që do ju shoqëroj përgjatë tërë ditës në aktivitetet tuaja. Celulari është i pajisur me procesorin 8 bërthamësh Qualcomm Snapdragon 845 i cili kombinohet me 6GB RAM memorie si dhe me ekranin me prekje (touch) me madhësi 6.1", kualitet Full HD dhe rezolucion prej 2246 x 1080 piksela në mënyrë që të shihni imazhe kristal të pastërta dhe të detajizuara si dhe të hapni edhe aplikacionet më sfiduese pa asnjë problem. Pos kësaj, produkti mban 64GB hapësirë për ruajtjen e të dhënave, ka kamerën e pasme dual me 12 + 5 megapiksela me PDAF dhe kamerën e përparme me 20 megepiksela, është pajisur me portet USB Type-C dhe audio jack 3.5mm, mban baterinë me kapacitet 4000 mAh, funksionon me sistemin operativ Android me Poco MIUI si dhe vjen me ngjyrë të kaltër.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
6941059607786
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2.8
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
75.3
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
4000
Kodi i prodhuesit:
19878
Lansuar:
24. 8. 2018
Lartësia [mm]:
155,5
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
3.5mm (TRRS), USB-C
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
6,18
Mbështeteje për karikim të shpejtë:
Memoria operuese [GB]:
6
Memorie e brendshme [GB]:
64
Modeli i procesorit:
Snapdragon 845 (4x2.8 GHz/4x1.8 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
OTG (On-The-Go):
Pesha [g]:
180
Prodhuesi:
Xiaomi
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
2246 x 1080 (FHD+)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
20
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
E ndarë me SIM 2
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
256
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
8.8

Bashkangjitja Xiaomi Pocophone F1 - 64GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE