Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

MSI Pllakë amë Z390-A PRO

Kodi i produktit:
1409msi
Chipset:
Intel Z390
EAN:
4719072594152
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 8-të, Intel - gjenerata e 9-të
Kodi:
Z390-A PRO

Si të porosisim në Gjirafa50?

145.50 
Ju kurseni : 8.00   (5%)
137.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Pllakat amë MSI PRO ofrojnë benefite interesane për përdoruesit e tyre. Pasi ftohja e kompjuterit është e rëndësishme për performancë të besueshme, MSI ka shtuar konektorë të kontrollit të freskuesëve për të mbajtur sistemin tuaj të ftohtë.

Karakteristikat kryesore

Kjo pllakë amë ka chipset Intel Z390. Ajo ofron mbështetje 1151 socket për procesorët Intel 8 dhe 9 Core i9 / i7 / i5 / i3 / Pentium / Celeron. Pllaka ofron slote 4 DIMM dy kanale DDR4 me kapacitet deri në 64 GB dhe mbështetje për frekunencën prej 2666 MHz deri në 4400 MHz OC. Ndërfaqja e pllakës ofron deri në 6x USB 2.0 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 6x USB 3.1 Gen1 (2x në panelin e pasmë, 4x në pllakë), 2x USB 3.1 Gen2(1x type-A dhe 1x type-C në panelin e pasmë), 1x VGA, 1x DVI-D, 1x DisplayPort, 1x PS / 2, 1x GLAN, 6x audio jack dhe 2x PCI-E 3.0 x16 slote zgjerimi (x16, x4 ), 4x PCI-E 3.0 x1 dhe slot 1x M.2 (E-key) për modulin Wi-Fi. Për hard disqet, pllaka ka lidhje 6x SATA 6Gbps dhe 1x M.2. Pllaka mbështet AMD Crossfire dhe është në formatin ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Chipset:
Intel Z390
EAN:
4719072594152
Garancioni nga prodhuesi:
3 Vite
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 8-të, Intel - gjenerata e 9-të
Kodi:
Z390-A PRO
Lansuar:
8. 10. 2018
Numri i sloteve CPU:
1
Për procesorë:
Intel
Prizë:
Prodhuesi:
MSI

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE