E shitur
Foto e Dëgjuese Canyon TWS-1, të zeza
Foto e Dëgjuese Canyon TWS-1, të zeza
Foto e Dëgjuese Canyon TWS-1, të zeza

Dëgjuese Canyon TWS-1, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
29.50 €
22.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.07 €
Ju kurseni 7.00 €
-24%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta

Canyon TWS-1 janë dëgjuese të cilësisë së lartë, të cilat kanë mikrofon të integruar dhe zë kumbues e të pastër. Kanë madhësi kompakte e goma të buta që nuk pengojnë edhe nëse i mbani për një kohë të gjatë. Mbështesin teknologjinë Bluetooth 5.0, si dhe kanë mikrofon të integruar. Kanë jetëgjatësi deri në 4 orë me një karikim të vetëm si dhe janë të pajisura me lidhës mikro USB. Për më tepër, këto dëgjuese kanë mbrojtje IPX4 dhe kanë përmasa 24 x 28 x 66mm.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pa kabllo:
Po
Koha e parashikuar e mbajtjes me kasë [h]:
4
Ngjyra:
Zezë
Trashësia [mm]:
24
Lartësia [mm]:
28
Lidhësi i karikimit:
micro USB
Gjerësia [mm]:
66
Lloji i dëgjueseve:
Goma
Mikrofon:
Integruar
Mbrojtje IPX:
IPX4
Teknologjia Wireless:
Bluetooth v5.0
Pajisje speciale:
Kabllo karikimi, kasë karikimi
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5291485007560
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Dëgjuese Canyon TWS-1, të zeza
22.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo