E shitur
Foto e Dëgjuese Esperanza EH225K Bluetooth TWS, të zeza
Foto e Dëgjuese Esperanza EH225K Bluetooth TWS, të zeza
Foto e Dëgjuese Esperanza EH225K Bluetooth TWS, të zeza
Foto e Dëgjuese Esperanza EH225K Bluetooth TWS, të zeza
Foto e Dëgjuese Esperanza EH225K Bluetooth TWS, të zeza

Dëgjuese Esperanza EH225K Bluetooth TWS, të zeza

Garancioni: 1 vit Kodi:
11.50 €
6.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 5.51 €
Ju kurseni 5.00 €
-44%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Dëgjueset Wireless TWS janë dëgjuese që lidhen pa një kabllo jo vetëm me pajisjen e riprodhimit, por edhe me njëra -tjetrën. Ato ju lejojnë të dëgjoni muzikën, t'i përgjigjeni thirrjeve telefonike. Dëgjueset janë të vogla, të rehatshme dhe të besueshme. Funksionet e dëgjueseve kontrollohen nga butonat e funksionit të prekjes. Kanë një bateri të integruar 300mAh që ju lejon të rimbushni dëgjueset gjatë udhëtimit, stërvitjes ose ecjes.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
300
Distanca maksimale e projektimit [m]:
10
Versioni i Bluetooth:
5.0
Pesha [g]:
90
Prodhuesi:
Esperanza
EAN:
5901299958261
5

1 Vlerësime

Altin 4.4.2023 3:28 e pasdites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Dëgjuese Esperanza EH225K Bluetooth TWS, të zeza
6.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo