E shitur
Foto e Dëgjuese QCY T13, të bardha
Foto e Dëgjuese QCY T13, të bardha
Foto e Dëgjuese QCY T13, të bardha

Dëgjuese QCY T13, të bardha

Vlerëso
Kodi:
39.50 €
22.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.07 €
Ju kurseni 17.00 €
-44%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta

QCY T13 janë dëgjuese wireless me katër mikrofona me shtypje të zhurmës dhe transmetues dinamikë 7.2 mm. Ato kanë jetëgjatësi të gjatë të baterisë deri në 30 orë, karikim i shpejtë, çip Bluetooth 5.1, aplikacion QCY, kontroll me prekje, rreze 10 m, 3 madhësi të dëgjueseve, kuti karikimi dhe kabllo USB-C.

Ngjyra:
E bardhë
Mikrofon:
I integruar
Pajisje speciale:
Kornizë e karikuesit, priza rezervë
Kodi i prodhuesit:
T13White
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6957141406786
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Dëgjuese QCY T13, të bardha
22.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo