E shitur
Foto e Dëgjuese Vakoss SK-832BK Bluetooth, të zeza
Foto e Dëgjuese Vakoss SK-832BK Bluetooth, të zeza
Foto e Dëgjuese Vakoss SK-832BK Bluetooth, të zeza

Dëgjuese Vakoss SK-832BK Bluetooth, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
13.50 €
7.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 6.36 €
Ju kurseni 6.00 €
-45%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Dëgjueset janë perfekte për të dëgjuar muzikë ose për të bërë thirrje telefonike. Ato kanë një mikrofon të integruar omni-drejtues. Ju mund t'i përdorni ato ndërsa vozitni, gjatë stërvitjes, ose thjesht ndërsa relaksoheni me këngët tuaja të preferuara në shtrat. Dëgjueset lidhen automatikisht pas heqjes së tyre nga stacioni i docking, gjë që i bën ata më të lehtë për t'u përdorur. Kur të keni mbaruar duke dëgjuar muzikë, vendosni kufjet në stacionin e docking dhe ata do të ngarkohen në xhep. Ju nuk keni më nevojë të mbani mend të merrni ngarkuesin me vete!
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Versioni i Bluetooth:
5.0
Ngjyra:
E zezë
Prodhuesi:
Vakoss
EAN:
4718308130911
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Dëgjuese Vakoss SK-832BK Bluetooth, të zeza
7.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo