1 / 1
E shitur
Foto e Filament për printim 3D Gembird, HIPS, 1,75mm, 1kg, e kuqe

Filament për printim 3D Gembird, HIPS, 1,75mm, 1kg, e kuqe

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
29.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 25.00 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Gembird, një prej kompanive më të njohura për prodhimi ne aksesorëve për printer, sjell shiritin HIPS për 3.D printim. Aksesori vjen me ngjyrë të kuqe, është e krijuar nga HIPS-i fleksibil, ka 1kg peshë dhe 1.75mm trashësi.
Kodi i prodhuesit:
3DP-HIPS1.75-01-R
Lansuar:
27. 3. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pesha [g]:
1000
Aksesorë origjinal:
Materiali:
HIPS
Trashësia e filamentit 3D [mm]:
1.75
Prodhuesi:
Gembird
Lloji i pajisjes:
3D
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Kuq
Për printer:
Gembird
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8716309089180
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Filament për printim 3D Gembird, HIPS, 1,75mm, 1kg, e kuqe
29.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo