E shitur
Foto e Ftohës për laptop Yenkee YSN NB 12, 17'', LED i kaltër - zi
Foto e Ftohës për laptop Yenkee YSN NB 12, 17'', LED i kaltër - zi
Foto e Ftohës për laptop Yenkee YSN NB 12, 17'', LED i kaltër - zi

Ftohës për laptop Yenkee YSN NB 12, 17'', LED i kaltër - zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
25.50 €
17.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16.20 €
Ju kurseni 8.00 €
-32%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Ftohësi me sipërfaqe për vendosjen e tablet-it apo notebook-it tuaj me dimension 17'' me dy ftohës me diametër 140 mm me shpejtësi të rrotullimit të ventilatorit deri 1000 rrotullime për minutë mundëson ftohjen e pajisjes suaj kompjuterike. Ftohësi ka nivel të zhurmës 10 dBA. Ftohësi funksionon me dy USB port, ka dritë LED të kaltër dhe ka vend të veçantë për vendosje të kabllos. Dimensionit e produktit janë 380 x 260 x 24 mm dhe peshon vetëm 720 g.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ndriçim:
Po
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve:
2
Niveli i zhurmës [dB]:
10
Diagonalja e mbështetur e ekranit ["]:
17
Pesha [g]:
720
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit [mm]:
140 x 140
Përmasat:
380 x 260 x 24
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 000
Përqindja e dështimit:
2,90 %
Data e lansimit:
16 Qershor 2016
Drita e pasme:
Po (një ngjyrë)
Konektor:
2 x USB 2.0
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8590669187607
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Ftohës për laptop Yenkee YSN NB 12, 17'', LED i kaltër - zi
17.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo