Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Celular Samsung Galaxy S21 8GB/128GB, e hirtë

Celular Samsung Galaxy S21 8GB/128GB, vjollcë

Celular Samsung Galaxy S21 8GB/128GB, bardhë

Celular Samsung Galaxy S21 8GB/128GB, rozë


Memorie e brendshme GB: 128
Madhësia e ekranit inç: 6.2
Memoria operuese GB: 8
Galaxy Watch Active 2 44mm: FALAS

929.50€

849.00€

Celular Samsung Galaxy S21+, 8GB/128GB, e zezë

Celular Samsung Galaxy S21+, 8GB/128GB, vjollcë

Celular Samsung Galaxy S21+, 8GB/128GB, e argjendtë


Memorie e brendshme GB: 128
Madhësia e ekranit inç: 6.7
Memoria operuese GB: 8
Galaxy Watch Active 2 44mm: FALAS

1139.50€

1059.00€

Celular Samsung Galaxy S21 Ultra, 12GB/128GB, e zezë

Celular Samsung Galaxy S21 Ultra, 12GB/128GB, e argjendtë


Memorie e brendshme GB: 128
Madhësia e ekranit inç: 6.8
Memoria operuese GB: 12
Galaxy Watch Active 2 44mm: FALAS

1359.50€

1249.00€

Galaxy S21 Ultra 5G

Projektuar me një kamerë unike me prerje të kontureve për të krijuar një revolucion në fotografi - duke ju lejuar të regjistroni video kinematografike 8K dhe të bëni fotografi epike, të gjitha me një veprim. Dhe me çipin më të shpejtë të Galaxy, xhamin më të fortë, 5G dhe një bateri që zgjat gjatë gjithë ditës, Ultra i qëndron lehtësisht besnik emrit të vet.

Blej tani

Galaxy S21 5G | S21+ 5G

Mos e humbisni kurrë atë fotografi perfekte përsëri. Njihuni me Galaxy S21 5G dhe S21+ 5G. Projektuar për të revolucionarizuar videon dhe fotografinë, me rezolucion 8K përtej kinematografisë, në mënyrë që të mund të bëni foto epike menjëherë nga videot. I ka të gjitha në dy madhësi: 64 MP, çipi ynë më i shpejtë dhe një bateri masive që zgjat gjatë gjithë ditës. Gjërat sapo u bënë epike.

Blej tani

Galaxy S21+ 5g

6.7"

EKRANI INFINITY-O DYNAMIC AMOLED 2X MBUROJA EYE COMFORT EKRAN SUPER SMOOTH 120HZ

Galaxy S21 5g

6.2"

EKRANI INFINITY-O DYNAMIC AMOLED 2X MBUROJA EYE COMFORT EKRAN SUPER SMOOTH 120HZ

Galaxy S21+ 5g

6.7"

EKRANI INFINITY-O DYNAMIC AMOLED 2X MBUROJA EYE COMFORT EKRAN SUPER SMOOTH 120HZ

Galaxy S21 5g

6.2"

EKRANI INFINITY-O DYNAMIC AMOLED 2X MBUROJA EYE COMFORT EKRAN SUPER SMOOTH 120HZ