Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Karrige Noblechairs EPIC, e zezë

Kodi i produktit:
223840visa
Besueshmëria:
100 %
Mbështetëse për shpinë:
Prodhuesi:
Noblechairs
Pesha kg:
27
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

542.50 
Ju kurseni : 103.00   (19%)
439.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Karriga EPIC nga Noblechairs është e bazuar në dizajnet më të mira gjermane dhe material shumë cilësor të lëkurës. Ka një pamje shumë moderne dhe materiali i lëkurës ofron mirëmbajtje shumë të lehtë, dhe rezistencë të lartë ndaj dëmtimeve dhe temperaturës. Mbështetësja e shpinës është e mbuluar nga një imitim lëkure me cilësi të lartë, 100% nga poliuretani me një trashësi prej 1.5 milimetra.

Karriga ka funksione që ndihmojnë të përshtatet për ju si pistoni i ajrit i cili rregullon lartësinë e saj, dhe mbajtëset anësore të krahëve, të cilat janë të rregullueshme në katër drejtime.

Karriga ka lartësi të rregullueshme nga 131 deri në 141 cm. Poashtu ka dy jastëkë (një në pjesën e shpinës dhe një tek qafa).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Data e lansimit:
7. 10. 2017
Doreza të lëvizshme mm:
70
EAN:
4250144800271
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes kg:
120
Korniza:
Alumin
Lartësi të personalizueshme të karriges mm:
100
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesa:
Lëkurë PU
Memorie operative RAM:
Metal
Ngjyra:
Zezë
Pesha kg:
27
Prodhuesi:
Noblechairs
Uebfaqja e prodhuesit:
Noblechairs.com
Vendi i origjinës:
Germany

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE