Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Mauspad Logitech G640, i zi

Kodi i produktit:
357923visa
Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
EAN:
5099206104341
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
460

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 
Ju kurseni : 14.00   (24%)
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Struktura e menduar me kujdes e materialit që përbën sipërfaqen e sipërme të këtij mauspad ofron saktësi dhe stabilitet të lartë për mausët e lojërave. Pjesa e sipërme ofron nivelin optimal të ndjeshmërisë për sensorin optik dhe i konverton në mënyrë të përsosur lëvizjet e mausit në lëvizje të kursorit, edhe në shpejtësi të larta. Sipërfaqja me teksturë unike e G640 ju jep mundësinë për të kujtuar lëvizjet specifike të mausit nëpër mauspad. Ju mund ta ndjeni lëvizjen e tij të qetë, uniforme, madje edhe me shpejtësi shumë të larta ose të ulëta. E gjithë kjo do t'ju ndihmojë të arrini rezultate edhe më të mira dhe më të qëndrueshme të lojës. Baza e gomës së mauspad ndihmon në mbajtjen e tij në një vend dhe parandalon grumbullimin e tij. Trashësia prej 3 milimetrash është absolutisht optimale për madhësinë e tij. Përmasat: 400 x 460 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajni:
Zezë
EAN:
5099206104341
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
460
Lartësia mm:
3
Materiali:
Tekstil
Për t'u përdorur në:
Lojë
Pesha g:
352
Prodhuesi:
Logitech
Trashësia mm:
400
Uebfaqja e prodhuesit:
Logitech.com
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE