Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë Logitech StreamCam C980, e hirtë

Kodi i produktit:
285362
Besueshmëria:
100 %
EAN:
5099206087187
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
960-001281
Lansuar:
17. 4. 2020

Si të porosisim në Gjirafa50?

163.50 
Ju kurseni : 14.00   (9%)
149.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kamerë transmetimi me cilësi të lartë. Ajo ofron një cilësi maksimale të regjistrimit prej 1080p në 60 korniza për sekondë. Ajo përdor ndërfaqen USB 3.2 Gen 1 lloji C për t'u lidhur me pajisjen. Është e pajisur me një lente f / 2.0 me një gjatësi fokale prej 3.7 mm dhe një fushë shikimi prej 78 ° (diagonale). Ofron autofokus në një distancë prej 10 cm deri në pafundësi. Ka një mikrofon të dyfishtë gjithëpërfshirës të integruar me funksion të zvogëlimit të zhurmës. Gjatësia e kabllos është 1.5 m. Paketa përfshin një mbajtës për vendosjen e saj në monitor dhe një mbajtës statik.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
5099206087187
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
960-001281
Lansuar:
17. 4. 2020
Pesha [g]:
222
Prodhuesi:
Logitech
Shpejtësia e kapjes së imazheve [fps]:
60
Teknologjia:
USB-C
Ueb-i i prodhuesit:
Logitech.com
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE