Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Syze për video lojëra Arozzi Visione VX-200, të zeza

Kodi i produktit:
203882visa
Besueshmëria:
100 %
Data e lansimit:
9 Dhjetor 2016
EAN:
0769498677070
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Arozzi

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 
Ju kurseni : 11.00   (17%)
54.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Arozzi është kompani suedeze e themeluar në vitin 2013 që merret e prodhimin e produkteve estetike të rafinuara që garantojnë cilësi të lartë. Tani kompania ju sjell syzet Visione VX-200 të cilat janë syze ideale për ta përmirësuar produktivitetin dhe komoditetin e lojtarëve gjatë kohës që luajnë video lojëra në pajisjet e tyre elektronike. Syzet ju mbrojnë nga dritat e dëmshme që lëshojnë monitorat dhe ekranët e pajisjeve të ndryshme elektronike si dhe ju mundësojnë që të shikoni më mprehtë dhe më qartë. Syzet jua mbrojnë sytë nga dëmtimi dhe lodhja kështu që të keni mundësinë të luani pa u ndërprerë dhe të fokusoheni sa më shumë në lojën tuaj. Syzet ju mbrojnë edhe nga rrezatimi i rrezeve ultravjollëe dhe kanë lensë të ndjeshëm nga drita që automatikisht e përceptojnë ambientin që ju rrethon. Syzet janë ideale për ju që kaloni shumë kohë duke luajtur me video lojëra. Peshojnë vetëm 20 g. Kanë lensë me diametër prej 350 mm. Pakoja përmban syzet dhe një kuti për ti vendosur syzet gjatë kohës që nuk i përdorni..

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Data e lansimit:
9 Dhjetor 2016
EAN:
0769498677070
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Arozzi
Vendi i origjinës:
United States

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE