Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Set Cooler Master MMS110, hibrid mekanik, US

Kodi i produktit:
273437visa
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Cooler Master
Ngjyra e dritës së pasme:
RGB
Ngjyra e pasme:
RGB
Ngjyra e tasteve:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

68.50 
Ju kurseni : 14.00   (20%)
54.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

MS110 është seti më i mirë i tastierës dhe mausit të lojrave. Ai ofron butona mekanik hibrid, ndriçim RGB dhe senzorin optik deri në 3200 DPI. Forma e mausit është optimizuar për dorën e djathtë, sipërfaqja e re e mausit rrit rehatinë dhe qëndrueshmërinë.

Ndriçimi i tastierës RGB funksionon në mënyrë të përsosur me funksionin CoolerMaster FN, i cili mund të rregullojë modalitetin e ngjyrave dhe efektin e dritës saktësisht ashtu siç dëshironi. Teknologji ekskluzive anti-ghosting për deri në 26 taste siguron që çdo goditje e tasteve të zbulohet saktë, pa marrë parasysh sa shpejt dhe furishëm e shtypni atë.

Rregulloni lehtësisht senzorin optik të DPI-së tuaj me pesë nivele të programuar (400, 800, 1600, 3200). Ndriçimi i mausit RGB me 3 zona paraqitet tek rrotat lëvizëse, zona e logos tregon DPI aktuale duke përdorur ngjyra të ndryshme, dhe gjithashtu mund të rregulloni ndriçimin e të dy anëve të mausit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Data e lansimit:
16. 10. 2019
Dizajnuar për:
Laptop, Kompjuter
Drita e pasme:
EAN:
4719512064566
Enter:
Linjë e vetme
Formati i tastierës:
Standard (100%)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
440
Hyrjet:
Rresht i vetëm
Kodi i prodhuesit:
MS-110-KKMF1-US
Koha e reagimit ms:
8
Konektor:
USB
Lartësia mm:
40.3
Lidhje:
Me tela
Lloji i ndërprerësit:
Hibrid mekanik
Lloji i ndriçimit:
E zezë
Lloji i tastierës:
Mekanike, hibride
Lojë:
Me maus:
Ndriçim i pasëm:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyra e dritës së pasme:
RGB
Ngjyra e pasme:
RGB
Ngjyra e tasteve:
Zezë
Numri i butonave:
6
Paraqitja:
US
Përcaktimi:
Lojra
Pesha g:
988
Prodhuesi:
Cooler Master
Renditjashfaqja:
US
Rrokulliset mbi:
26-key
Rrokullisje:
26-çelës
Sensor i lëvizjes:
Optike
Tasti Shift:
Dlouhý
Thellësia mm:
134
Trashësia mm:
134
Uebfaqja e prodhuesit:
Coolermaster.com
Zhvendosje majtas:
E gjatë
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE