Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Set MSI Vigor GK30 Combo, CZ/SK

Kodi i produktit:
341121visa
Data e lansimit:
26. 3. 2022
Ngjyra:
E bardhë
Uebfaqja e prodhuesit:
Cz.msi.com
Thellësia mm:
157
Sinkronizim të RGB:
MSI Mystic Light Sync

Si të porosisim në Gjirafa50?

92.50 
Ju kurseni : 33.00   (36%)
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
36% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Data e lansimit:
26. 3. 2022
EAN:
4719072813918
Enter:
Me dy rreshta
Ergonomia:
Djathtas
Formati i tastierës:
Standard (100%)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos m:
1,8
Gjerësia mm:
438
Kodi i prodhuesit:
S11-04CZ305-CLA
Lartësia mm:
38
Lidhje:
Me tela
Lloji i ndërprerësit:
Hibrid mekanik
Ndërfaqet:
USB Type-A
Ndjeshmëria maksimale DPI:
5 000
Ngjyra:
E bardhë
Ngjyra dominuese:
E bardhë
Ngjyra e dritës së pasme:
Shumëngjyrëshe
Numri i butonave:
6
Paraqitja:
CZ, SK
Prodhuesi:
MSI
Rrokullisje:
6-key
Rrota:
Mekanike
Sensor i lëvizjes:
Optik
Sinkronizim të RGB:
MSI Mystic Light Sync
Thellësia mm:
157
Uebfaqja e prodhuesit:
Cz.msi.com
Zhvendosje majtas:
E gjatë
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE