Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Komando Oculus Touch për syze VR

Kodi i produktit:
218283
EAN:
8158200200804
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Oculus
Ueb-i i prodhuesit:
Oculus.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

195.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Komandot për syze VR Oculus Touch iu ndihmojnë të kontrolloni lëvizjet në realitetin virtual, pozicioni kamerën dhe kanë jetëgjatësi 20 deri në 30 orë nëpërmjet baterisë me madhësi AA.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8158200200804
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Oculus
Ueb-i i prodhuesit:
Oculus.com
Vendi i origjinës:
Italy

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE