Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Syze virtuale HTC Vive Cosmos

Kodi i produktit:
272149
Besueshmëria:
100 %
Kodi:
99HARL002-00
Shtrirja e shikimit °:
110
Rezolucioni i ekranit:
2880 x 1700px
RAM:
4GB

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,108.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 92.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Këto syze virtuale ofrojnë rezolucion 2880 x 1700px dhe fushë shikimi 110 shkallë. Gjatësia e kabllos së tyre është 4.5 m. Përputhen me PC dhe lidhen përmes DP 1.2, USB 3.0. Kanë kapacitet 4GB RAM dhe sistemi operues i tyre është Windows 10.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
CPU:
AMD FX 8350, Intel i5-4590
Diagonalja e ekranit ["]:
3.4
EAN:
4718487715022
Frekuencë [Hz]:
90
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
4.5
GPU:
AMD Radeon R9 290, NVIDIA GeForce GTX 970
I përdorshëm me::
PC
Kodi:
99HARL002-00
Lansuar:
9. 10. 2019
Lidhësit:
DP 1.2, USB 3.0
Prodhuesi:
HTC
RAM:
4GB
Rezolucioni i ekranit:
2880 x 1700px
Shtrirja e shikimit °:
110
Sistemi operativ:
Windows 10
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE