Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Syze virtuale Oculus Quest, 128GB + 2x kontroller Oculus Touch

Kodi i produktit:
262454
EAN:
815820020325
Frekuencë [Hz]:
72
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
301-00175-01
Lansuar:
7. 6. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

864.50 
Ju kurseni : 75.00   (9%)
789.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 65.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Këto janë syze virtuale Oculus Quest, të cilat bazohen në mjedisin rrethues, kështu që ju mund të luani në këmbë dhe të ulur, në një zonë të madhe dhe në një dhomë të vogël. Oculus Insight shndërron lëvizjet tuaja në VR pa marrë parasysh se në cilin drejtim ktheheni dhe siguron shikimin e hapësirës. Oculus Quest ka një zë që integrohet drejtpërdrejt në pjesën e syzeve. Pra, edhe pa kufje, ju do të dëgjoni jo vetëm shokët tuaj, por thjesht çdo gjë. Këto syze përfshijnë 2 kontroller, të djathtë dhe të majtë, një përshtatës të energjisë 15W, bateri AA dhe një insert për përdorim me syzet tuaja. Sistemi mbrojtës i Oculus është dizajnuar për të mësuar përmendësh kufijtë e zonës suaj të lojrave dhe për të mbrojtur gjatë lojës kundër goditjeve me objektet e afërta. Inovacioni i softuerit Oculus sjell veprim të fuqishëm të lojrave dhe mjedise mbresëlënëse në kufje të realizuara virtualisht.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
815820020325
Frekuencë [Hz]:
72
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
301-00175-01
Lansuar:
7. 6. 2019
Prodhuesi:
Oculus
Rezolucioni i ekranit:
2880 x 1440px
Sistemi operativ:
Android, iOS
Ueb-i i prodhuesit:
Oculus.com
Vendi i origjinës:
United States

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE