Assassin's Creed IV: Black Flag - PS4

Kodi i produktit:
134995
EAN:
3307216076995

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 
31.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është viti 1715. Piratët sundojnë Karaibet. Ata kanë vendosur republikën e tyre, ligjet e tyre korruptuese dhe bindëse, lakmi, dhe mizori. Njëri nga këta të jashtëligjshëm është edhe kapiteni Edward Kenway. Vështirësitë për të arritur famën i dhanë atij respektin e duhur nga legjenda e njohur, Blackbeard. Por në të njëjtën kohë ai u tërhoq në luftën e lashtë mes sektit të vrasësve dhe tamplierëve. Një luftë që do të shkatërrojë tërë atë që piratët ndërtuan.. Luaj si kapiteni Edward Kenway. Krijo flotën tënde detare, gjej thesare të fshehura dhe plaqkit, lufto me anije të tjera, shmang këdo që dëshiron të të ndalojë ty të arrish të bëhesh pirati më i njohur i të gjitha kohërave dhe në fund merre atë që të përket! Mirëserdhët në kohën e artë të Piraterisë. Përjeto edhe botën e mrekullueshme të Multiplayer Online me piratë të tjerë!

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
3307216076995

Bashkangjitja Assassin's Creed IV: Black Flag - PS4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE