Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Battlefield 1 - Xbox ONE

Kodi i produktit:
190634
EAN:
5030945113768
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
45.50 
Ju kurseni : 6.00   (13%)
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Battlefield 1 ju prezanton me një botë në fillim të një lufte shkatërruese. Ju presin beteja mahnitëse në qytetet nën rrethoja të Francës, alpet e ruajtura të Italisë dhe kodrat e rërës në Arabi.

Multiplayer deri në 64 lojtarë

Bëhuni bashkë me lojtarë të tjerë ( deri në 64 persona) për të luftuar beteja historike duke kontrolluar ushtrinë këmbësore, teknologjinë ushtarake, tankset, motorçikletat, aeroplanët dhe anijet gjigande.

Sorry, the description of the image is missing.


Fillimi i luftës moderne

Përfshihuni në betejat më të mëdha në histori të njerëzimit. Lufta e Parë Botërore, që është rrënja e luftërave moderne, do iu mundësoj të përjetoni beteja epike në tokë, ujë dhe ajër, nëpër Alpet italiane e deri tek shkretëtirat e sheshitura të Arabisë.

Sorry, the description of the image is missing.


Sistem inteligjent dhe inovativ

Sistemi i ri dhe inteligjent do iu siguroj që çdo betejë të jetë e ndryshme prej tjetrës. Ju do të mund të shkatërroni makina dhe të ktheni ndërtesa të tëra në pluhur e hi. Eksplozionet masive do të rrëzojnë çdo objekt të drurit dhe të gurit që dora e njeriut e ka krijuar.

Sorry, the description of the image is missing.


Historitë e luftës

Në kampanjën avantureske, ju do të shihni një botë në mes të një lufte shkatërruese dhe të përjetoni konflitkin global prej eksperiencës së disa karaktereve që gjinden në mes të këtyre betejave moderne.

Sorry, the description of the image is missing.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5030945113768
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
FPS
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Electronic Arts
Ueb-i i prodhuesit:
Ea.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Battlefield 1 - Xbox ONE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE