Battlefield 4 - Xbox ONE

31.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62€ në muaj  

132007
1 artikuj
+

Në lojën e re të Battlefield vjen edhe gjenerata e katërt. Vjen me një zhanër aksion dhe një dramë dhe realitet të lidhura bashkë brenda lojës. Edhe njëherë do të ketë ndërtesa të shkatërruara dhe sulme drejt armikut. Mund të zgjidhni lirshëm se si dëshironi të arrini suksesin tuaj. Gjejeni një rrugë drejt fitores dhe zbuloni ngjarjen që do tu lë pa mend. Teksa shikoni se çfarë po ndodhë me fatin e protagonistit kryesor. Loja është e bazuar në evakuimin e personave të famshëm nga Shanghai në një vend të sigurt. Shfrytëzoni armët e fuqishme që do ti keni në dispozicion për të arritur drejt fitores.

Detajet teknike

EAN:
5030939111343
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi:
EAX30405
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Po
Në ofertë që nga:
29 qershor 2013
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Electronic Arts
Ueb-i i prodhuesit:
Ea.com
Vendodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera