Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Battlefield 4 - Xbox ONE

Kodi i produktit:
132007
EAN:
5030939111343
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi i prodhuesit:
EAX30405
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në lojën e re të Battlefield vjen edhe gjenerata e katërt. Vjen me një zhanër aksion dhe një dramë dhe realitet të lidhura bashkë brenda lojës. Edhe njëherë do të ketë ndërtesa të shkatërruara dhe sulme drejt armikut. Mund të zgjidhni lirshëm se si dëshironi të arrini suksesin tuaj. Gjejeni një rrugë drejt fitores dhe zbuloni ngjarjen që do tu lë pa mend. Teksa shikoni se çfarë po ndodhë me fatin e protagonistit kryesor. Loja është e bazuar në evakuimin e personave të famshëm nga Shanghai në një vend të sigurt. Shfrytëzoni armët e fuqishme që do ti keni në dispozicion për të arritur drejt fitores.


Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5030939111343
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi i prodhuesit:
EAX30405
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Electronic Arts
Ueb-i i prodhuesit:
Ea.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Battlefield 4 - Xbox ONE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE