Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Battlefield: Hardline - PS4

Kodi i produktit:
154856
EAN:
5030936112428
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi i prodhuesit:
5030936112428
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 
Ju kurseni : 3.00   (10%)
26.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një lojë me zhanër aksion FPS, dhe vjen në serinë e lojërave Battlefield. Episodi nuk ofron një ndarje vetëm se modeli multiplayer do të ofroj një ngjarje singleplayer tejet të sofistikuar. Ju do të merrni rolin e një detektivi Nick Mendoza, i cili niset për tu hakmarrë si shkak i vrasjes së partnerit të tij. Për dallim prej lojërave të tjera këtu do keni të bëni me polic dhe me kriminel të ndryshëm. Në lojë janë edhe dy modele të reja Heist dhe Rescue.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
5030936112428
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Kodi i prodhuesit:
5030936112428
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
PS4
Prodhuesi:
Electronic Arts
Ueb-i i prodhuesit:
Ea.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Çek

Bashkangjitja Battlefield: Hardline - PS4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE