Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë krahu - Assassin's Creed, e zezë

Kodi i produktit:
207898
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çantë krahu klasike me logo të lojës Assassin's Creed dhe dizajn shumë te bukur, me një kombimin të ngjyrës së zezë dhe të bardhë. Dimenzionet e çantës janë 38 x 29 x 12.5 cm.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE