Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Darksiders - Warmastered Edition (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
196862
EAN:
9006113009153
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Njëri nga katër kalorësit e Apokalipsit mashtrohet nga forca të këqija dhe kalorësi nis një luftë mes Parajsës dhe Ferrit. Lufta mes Parajsës dhe Ferrit shkakton një masakër të madhe plot gjak dhe plot tortura. Kalorësi e sheh gabimin e tij dhe ndihet i turpëruar. Tani lufta e të mirës dhe të keqes i drejtohet tokës për ta përdorë si fushë-betejë dhe për ta shkatërruar. Kalorësi betohet se nuk do ta lejoj dhe nis udhëtimit të tij për ti rregulluar gabimet e tij. Këtë mundësi ai e sheh si një mundësi shpagimi për atë se çfarë ka bërë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
9006113009153
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
18
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Aksion
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
THQ Nordic
Ueb-i i prodhuesit:
Thqnordic.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht
Verzion special:

Bashkangjitja Videolojë Darksiders - Warmastered Edition (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE