Figurë Funko POP! Fortnite - Tricera Ops

Kodi i produktit:
251258
EAN:
8896983602414
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
889698360241
Lansuar:
20. 12. 2018
Prodhuesi:
Funko

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8896983602414
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
889698360241
Lansuar:
20. 12. 2018
Prodhuesi:
Funko
Seri për lojëra:
Fortnite

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE