Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Fire Emblem Fates: Conquest - 3DS

Kodi i produktit:
187853
EAN:
0454964724128
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 
Ju kurseni : 9.00   (15%)
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Dy lojëra, dy rrugë të ndryshme. Pasi të zgjidhni në mes të lojërave Fire Emblem Fates: Birthright dhe Fire Emblem Fates: Conquest, ju do të hyni në një lojë ku do t'iu duhet të luftoni dhe njëkohësisht të krijoni miq tek të cilët mund të mbështeteni. Në serinë e lojës Fire Emblem,EV ju do të keni një ushtri të përbërë nga kalorës, magjistarë, harkëtarë dhe lloje të ndryshme të ushtarëve. Secila njësi ka mënyrën e saj unike të sulmit dhe armët e tyre të veçanta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0454964724128
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
12
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
RPG
Platforma:
3DS
Prodhuesi:
Nintendo
Ueb-i i prodhuesit:
Nintendo.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Fire Emblem Fates: Conquest - 3DS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE