Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Forza Horizon 3 - Xbox ONE

Kodi i produktit:
193299
EAN:
8898421501174
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Kodi i prodhuesit:
PS7-00020
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
94.50 
Ju kurseni : 47.00   (50%)
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
50% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo lojë mund të performohet në Xbox ONE. Storia e lojës mund të zhvillohet në mënyrë bashkëpunuese me tre lojtarë tjerë dhe nuk ka rëndësi nëse miqtë tuaj luajnë në Xbox ONE ose në PC, prapë ju mund të lidheni dhe të shfrytëzoni lojën e bukur Forca Horizon 3. Udhëtoni me mbi 350 makina. Zgjedhni lojtarin tuaj dhe krijoni gjithçka rreth tij, dhe bëjeni sipas dëshirës suaj.


Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8898421501174
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Kodi i prodhuesit:
PS7-00020
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Simulator, garues
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Forza Horizon 3 - Xbox ONE edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE