Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë Forza Motorsport 7 (Xbox ONE)

Kodi i produktit:
216480
EAN:
889842228038
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Kodi i prodhuesit:
GYK-00022
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
87.50 
Ju kurseni : 42.00   (48%)
45.50 € * Përfshirë TVSH-në
48% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një tjetër pjesë e serisë Forza Motorsport është këtu, dhe tifozët e garave qarkore mund t'ju mbushin me gëzim. Ju do të gjeni fusha të mëdha, një gamë të gjerë makinash, kënaqësi të madhe ngarje dhe pamje qe të lë pa frymë. Forza Forza Motorsport 7 për Xbox One është evolucioni i krijuar me grafikë të përmirësuar me rezolucion 4K dhe 60 fps së bashku me ngjyra HDR që do ju sjellin gara realistike përplot adrenalinë duke ndryshuar në mënyrë dinamike motin. Përzgjedhja e përsosur e makinave dhe fushave të garimit Në lojë mund të gjeni mbi 700 makina ForzaVista të cilat mund t'i konfiguroni sipas dëshirës tuaj. Falë marrëdhënieve me Porsche, Forza Motorsport ju ofron 7 makinat më të famshme të kësaj kompanie në të gjitha garat. Pos kësaj, ju mund të zgjedhni mbi 30 ambiente garimi dhe mbi 200 variacione të tyre. Lojë e garave për të gjithë Forza Motorsport 7 ju ofron një mori modifikimesh dhe asistimesh pavarësisht se çfarë niveli të aftësive keni dhe falë integrimit të servisit interaktiv për streaming brenda Forza Racing Championship, të gjithë mund të kënaqen dhe përfshihen në gara.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
889842228038
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kategoria e moshës:
3
Kodi i prodhuesit:
GYK-00022
Lloji i licensës:
Në kuti (e paketuar)
Lloji i lojës:
Simulator, garues
Multiplayer (më shumë se një lojëtar):
Platforma:
XONE
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com
Vendndodhja dhe gjuha:
Manual Anglisht

Bashkangjitja Videolojë Forza Motorsport 7 (Xbox ONE) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE