Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë GOD WARS: Future Past - PS4

Kodi i produktit:
204498
EAN:
0813633018454
Kodi i prodhuesit:
0813633018454

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 
Ju kurseni : 15.00   (19%)
63.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt paraqet një lojë taktike RPG në të cilën zhvillohet storia e konflikteve në mes të shteteve dhe ngritja e liderëve të rinj në Japoninë Antike. Do të keni tre role kryesore nga tre shtetet të ndryshme të cilët janë shteti i tokës Water Hyuga, shteti i pyjeve Fuji dhe shteti i hekurit Izumo. Kjo lojë është një përzierje e folklorit Japonez dhe përrallave të tyre, ku e gjithë kjo përzierje prezentohet si një lojë e bukur në stilin Anime.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
0813633018454
Kodi i prodhuesit:
0813633018454

Bashkangjitja Videolojë GOD WARS: Future Past - PS4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE