Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Videolojë GOD WARS: Future Past - PS4

Kodi i produktit:
204498
EAN:
0813633018454
Kodi i prodhuesit:
0813633018454

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 
Ju kurseni : 12.00   (15%)
66.50 € * Përfshirë TVSH-në
15% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt paraqet një lojë taktike RPG në të cilën zhvillohet storia e konflikteve në mes të shteteve dhe ngritja e liderëve të rinj në Japoninë Antike. Do të keni tre role kryesore nga tre shtetet të ndryshme të cilët janë shteti i tokës Water Hyuga, shteti i pyjeve Fuji dhe shteti i hekurit Izumo. Kjo lojë është një përzierje e folklorit Japonez dhe përrallave të tyre, ku e gjithë kjo përzierje prezentohet si një lojë e bukur në stilin Anime.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
0813633018454
Kodi i prodhuesit:
0813633018454

Bashkangjitja Videolojë GOD WARS: Future Past - PS4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE