Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Videolojë inFamous Second Son (PS4)

Kodi i produktit:
134967
EAN:
711719701415
PS Hits:
PS4 Pro Enhanced:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26.50 
Ju kurseni : 7.00   (26%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
26% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një lojë aksion që zhvillohet në Seattle. Ku njerëzit posedojnë aftësi mbi natyrore. Merreni rolin e një djaloshi të ri që posedon fuqi mbinatyrore dhe përballuni me qeverinë mizore që kërkon të shfaros këta njerëz me aftësi speciale. Kujdes në veprimet tuaja, sepse secili veprim që merrni do të ndikoj në progresin e lojës.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
711719701415
PS Hits:
PS4 Pro Enhanced:

Bashkangjitja Videolojë inFamous Second Son (PS4) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE