Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller PS4 DualShock 4 v2, i bardhë

Kodi i produktit:
205506
Dizajnuar për:
PS4
EAN:
711719894650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719894650
Ngjyra:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
65.50 
Ju kurseni : 2.00   (3%)
63.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony PS4 DualShock 4 v2 është një kontroller i gjeneratës së re, që është i dizajnuar për të gjitha edicionet e PS4. Dizajni i tij ka integruar edhe panel të prekjes dhe dritë të kaltër. Përmes butonit SHARE të vendosur në anën e majtë, juve ju mundësohet të shpërndani statistikat e juaja gjatë lojës vetëm me një prekje. Në pjesën e brendshme, ai ka të integruar një altoparlant, si dhe posedon port për kufje. Përmban edhe port USB që përdoret për ta rimbushur baterinë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PS4
EAN:
711719894650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719894650
Ngjyra:
Bardhë
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Wireless:

Bashkangjitja Kontroller PS4 DualShock 4 v2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE