Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontroller PS4 DualShock 4 v2, i bardhë

Kodi i produktit:
205506
Dizajnuar për:
PS4
EAN:
711719894650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719894650
Ngjyra:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
66.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony PS4 DualShock 4 v2 është një kontroller i gjeneratës së re, që është i dizajnuar për të gjitha edicionet e PS4. Dizajni i tij ka integruar edhe panel të prekjes dhe dritë të kaltër. Përmes butonit SHARE të vendosur në anën e majtë, juve ju mundësohet të shpërndani statistikat e juaja gjatë lojës vetëm me një prekje. Në pjesën e brendshme, ai ka të integruar një altoparlant, si dhe posedon port për kufje. Përmban edhe port USB që përdoret për ta rimbushur baterinë.

Vlerësimet

Awesome like the one who came with PS4
Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
PS4
EAN:
711719894650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PS719894650
Ngjyra:
Bardhë
Paralajmërues me vibracion:
Prodhuesi:
Sony
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz
Wireless:

Bashkangjitja Kontroller PS4 DualShock 4 v2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE