Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrigë DXRacer Formula OH/FD01/NR, e zezë/kuqe

Kodi i produktit:
211013
Doreza të lëvizshme [mm]:
110
EAN:
6949531968417
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
100

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
277.50 
Ju kurseni : 18.00   (6%)
259.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karriga për lojëra DXRacer Formula është karrige e kthyeshme ergonomike e dizajnuar për përdorues të lojërave kompjuterike.

Kjo karrige është e përforcuar me mbajtëse të metalit dhe ka mbështetëse të butë për duar e qafë në mënyrë që qëndrimi të jetë sa më i mirë. Edhe pse ajo është e prodhuar me fokus të veçantë për përdoruesit e lojërave, sigurisht mund të përdoret edhe nga personat tjerë. Karakteristikë e veçantë e kësaj karrigeje është mundësia për t'u përshtatur në kënde të ndryshme dhe shtrirja deri në 150°, varësisht nga nevojat e përdoruesit. Kjo karrige ka kapacitet bartjeje deri në 130kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Doreza të lëvizshme [mm]:
110
EAN:
6949531968417
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
100
Kodi i prodhuesit:
OH/FD01/NR
Korniza:
Plastikë
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
100
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Tekstil
Ngjyra:
Zezë, kuqe
Prodhuesi:
DXRacer

Bashkangjitja Karrigë DXRacer Formula OH/FD01/NR edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE