Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige iTek TAURUS E1, e zezë / vjollcë

Kodi i produktit:
225465
EAN:
8032539914123
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
125
Kodi i prodhuesit:
ITTGCHE1BP

Si të porosisim në Gjirafa50?

268.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

iTek Taurus E1 është karrige ergonomike që do ju mundësoj të luani dhe të argëtoheni për një kohë të gjatë në kompjuterin tuaj pa ndjerë dhimbje. Karriga është dizajnuar për të plotësuar të gjitha nevojat e atyre të cilët kalojnë një kohë vërtet të gjatë në kompjuter duke punuar ose duke luajtur lojëra. Karriga është veçanërisht ergonomike me sistem të animit të mbështetëses së shpinës, hapësirë të mjaftueshme të mbuluar me sfungjer dhe ergonomi të plotë në hapësirën e mesit dhe boshtit kurrizor. Të gjitha këto ju sjellin rehati dhe mbështetje të sigurt dhe të mirë. Karriga është krjiuar nga lëkura sintentike, e cila është e lehtë për t'u mirëmbajtur. Ajo ka konstruksion të lehtë dhe mund të rrotullohet 360 °.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8032539914123
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Jastëk për kokë:
Kapaciteti i bartjes [kg]:
125
Kodi i prodhuesit:
ITTGCHE1BP
Lansuar:
1. 11. 2017
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
90
Mbështetëse për shpinë:
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë, vjollcë
Përmasat [H x W mm]:
59 x 149 x 59
Pesha [kg]:
22
Prodhuesi:
ITek

Bashkangjitja Karrige iTek TAURUS E1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE