Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karrige Arozzi Enzo-Bk, e zezë

Kodi i produktit:
195099
EAN:
713228142468
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
ENZO-BK
Lansuar:
19 Korrik 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
219.50 
Ju kurseni : 10.00   (5%)
209.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karrigeja për lojëra Arozzi Enzo sjell rehati dhe elegancë në shtëpinë apo zyrën tuaj, duku ju ndihmuar të arrini performancë të lartë, qoftë gjatë një dite me punë në kompjuter apo duke luajtur lojërat e juaja të preferuara. Karriga është e mbuluar me lëkurë. Ajo peshë prej 15 kg dhe kapacitet prej 120 kg. Ka mundësi të rrotullimit 360°. Dizajni ergonomik mundëson përdorim të rehatshëm për orë të tëra, duke iu mundësuar manovrimin e lehtë me karrigen.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
713228142468
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i bartjes [kg]:
120
Kodi i prodhuesit:
ENZO-BK
Lansuar:
19 Korrik 2016
Lartësi të personalizueshme të karriges [mm]:
100
Mbështetëse të lëvizshme:
Mbulesë:
Lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
15
Prodhuesi:
Arozzi

Bashkangjitja Karrige Arozzi Enzo-Bk edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE